Agencja pracy w Warszawie

W Polsce działa kilka typów agencji zatrudnienia, których głównym celem jest kojarzenie pracodawców z pracownikami. Najwięcej działa oczywiście w stolicy. Odnajdziemy tam zarówno agencję pracy tymczasowej, jak i doradztwa personalnego, czy pośrednictwa pracy.

Zadaniem agencji jest wysyłanie pracowników do pracodawcy. Ponadto to agencja pracy warszawa odpowiedzialna jest za pracownika, jeśli go tylko „wynajmuje” pracodawcy. W przypadku pośrednictwa pracy, rola agencji sprowadza się tylko do wysłania pracownika do miejsca pracy.

Pracodawcy, którzy potrzebują ludzi do pracy, mogą zgłosić się do firmy, która zajmuje się wynajmowaniem pracowników tymczasowych. Leasing pracowniczy – bo to właśnie proponuje agencja pracy warszawa, stał się bardzo popularny w ostatnim czasie. Wszystko przez to, że pracodawca nie wiąże się na stałe z pracownikami, a zyskuje wsparcie w bieżących zadaniach przedsiębiorstwa.

Na współpracy z agencją korzystają również pracownicy. Osobom bezrobotnym agencja pracy warszawa pomaga znaleźć czasowe bądź stałe zatrudnienie. Zajmuje się zarówno pracą w kraju, jak i za granicą, zatem zainteresowani mogą wyjechać do Niemiec, Belgii, czy nawet Anglii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments are closed.